+34 617 880 234 rezerwacja@domi-cars.com
Zaznacz stronę

wynajem długoterminowy

Flota samochodów DOMI-CARS została przygotowana w taki sposób, aby odpowiedzieć na potrzeby każdego kierowcy. W zależności od tego, dokąd się udajesz lub w jaki sposób chcesz go użytkować, inny samochód będzie dla Ciebie dogodnym środkiem transportu. Wypożyczalnia samochodów DOMI-CARS to gwarancja, że niezależnie od wybranego modelu, będzie on zawsze gotowy do drogi i niezawodny. Wypożycz samochód na najem długoterminowy w naszej wypożyczalni.

Do wyboru są m.in. auta:
• mini
• kompaktowe
• rodzinne
• ekonomiczne
• premium

Wypożyczenie auta w DOMI-CARS to teraz bardzo prosta sprawa. Możesz zarezerwować wybrany model na trzy sposoby. Pierwszym będzie skorzystanie z formularza na stronie internetowej. Zaznaczasz w nim termin i miejsce, wybierasz auto oraz zamawiasz usługi dodatkowe.
Drugi sposób to rezerwacja telefoniczna. Nasi pracownicy w krótkim czasie przeprowadzą Cię przez proces zamawiania.
Trzecia metoda to rezerwacja mailowa. Dzięki wcześniejszej rezerwacji, przy odbiorze samochodu formalności nie zajmą więcej niż 10 minut.

W zależności od tego, na jak długo potrzebujesz auta, wypożyczalnia samochodów DOMI-CARS proponuje kontakt mailowy, a wtedy skroimy ofertę pod Twoje wymagania.

Przy najmie długoterminowym istnieje możliwość aby samochody dostarczyć pod drzwi klienta lub pod wskazany adres, po wcześniejszym uzgodnieniu.